fbpx
Jaunumi

Skola uzsāk 110. mācību gadu atjaunotās mācību telpās.

Inese Cepleniece on 2019-09-02

Bulduru Dārzkopības vidusskola 110. mācību gadu uzsāk atjaunotā skolā.

2. septembrī 2019. gadā plkst. 13:00 Zemkopības ministrs Kaspars Gerhards atklāja 110. mācību gadu un atjaunotās mācību telpas Bulduru Dārzkopības vidusskolā pirms 30 gadiem celtajā skolas ēkā, kura tik apjomīgus celtniecības darbus piedzīvojusi pirmo reizi savā pastāvēšanas vēsturē. Ministrs pauda apņēmību nākamājā plānošanas periodā no 2021. – 2026. gadam turpināt atbalstu izglītībai, kas atgriež jauniešus dzīvot un strādāt laukos.

Ar iedvesmojošiem vārdiem skolas saimi sveica Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) rektore Irina Pilvere, atgādinot par kopējo LLU un Bulduru Dārzkopības vidusskolas (BDV) sadarbību nozares speciālistu apmācībā, arvien jaunu mācību programmu pēctecības veidošanā un mūsu audzēkņu priekšrocībām, izvēloties turpmākās studijas LLU. Tāpat viņa uzsvēra, ka šādā kopsolī rit jau trešais mācību gads.

Stādaudzētāju biedrības valdes priekšsēdētājs Andrejs Vītoliņš apliecināja nozares ieinteresētību jauno speciālistu apmācībā un to nepieciešamību darba tirgū, neslēpjot jauniešiem savu prieku skolas izvēlē!

Latvijas viesnīcu un restorānu asociācijas izpildirektore Santa Graikste pauda pārliecību, ka uzsāktā sadarbība ar Bulduru Dārzkopības vidusskolu būs veiksmīga un pienesums nozarei būs abām pusēm.

Tāpat savu atbalstu skolai izteica Jūrmalas Domes pārstāvis Jānis Lediņš, piebilstot, ka Jūrmalas pilsēta ir priecīga par Bulduru Dārzkopības vidusskolas jauniešu iesaisti ne tikai darba tirgū, kurš alkst gan pēc dārzkopības, gan tūrisma un viesmīlības nozaru speciālistiem, bet ir pateicīga, ka mūsu jaunieši iesaistās arī citās pilsētas aktivitātēs.

Share This