fbpx
Rozes
MŪŽIZGLĪTĪBAS KATEDRA
  • Katedras vadītāja: Irina Ivanova
  • Tālrunis: +371 29435887
  • E-pasts: muzizglitiba@bulduri.lv

Meklējiet ideju korporatīvam Ziemassvētku pasākumam?

Mums ir piedāvājums!

Lai darbinieku kolektīvam radītu īpašu Ziemassvētku gaisotni ar piparkūku un kadiķu smaržu, aktīvu dalību Ziemassvētku dekoru tapšanā un dāvanu saiņošanā, ekskursiju pa Bulduru Dārzkopības vidusskolas siltumnīcām, kā arī kopīgu vakarēšanu pie svētku galda, esam sagatavojuši 3 Ziemassvētku radošo darbnīcu piedāvājumus:

  1. Piparkūku cepšanas darbnīca (laika ziņā aizņems 2 stundas);
  2. Ziemassvētku svečtura dekorēšana (laika ziņā aizņems 1,5 stundas);
  3. Dāvanu saiņošanas darbnīca (laika ziņā aizņems 1,5 stundas).

Darba dienu vakaros pasākuma programma no plkst. 17:30 līdz 22:30 iekļaujot ekskursiju pa siltumnīcām, izvēlēs kārtībā divas no trim piedāvātajām darbnīcām (max.3,5 stundas), svētku galda klājums pēc Jūsu uzņēmuma izvēles sadarbībā ar restorānu “Grill Country” (Divas ēdienkartes ar piedāvājumu 20.00 – 25.00 Eur no personas 10 dalībnieku grupai, sākot ar lielāku dalībnieku skaitu, cenas paliek elastīgas).

Organizējot pasākumu sestdienās: ekskursija pa siltumnīcu iespējam līdz plkst. 15:00, iespēja izvēlēties visas 3 Ziemassvētku darbnīcas, svētku galda klājums pēc Jūsu uzņēmuma izvēles sadarbībā ar restorānu “Grill Country” (Divas ēdienkartes ar piedāvājumu 20.00 – 25.00 Eur no personas 10 dalībnieku grupai, sākot ar lielāku dalībnieku skaitu, cenas paliek elastīgas). Pasākuma norise līdz plkst. 22:00.

Vairāk informācijas par pieejamajiem laikiem un izcenojumiem saņemsiet rakstot uz e-pastu: muzizglitiba@bulduri.lv vai zvanot pa tālruni +37129435887.

20
MAR
Dāvanu saiņošanas meistarklase
Lorem ipsum dolor sit amet dolor sit amet consectetur adipiscing
BOOK NOW
Share This