Vakances

Aicinām savā komandā VIESMĪLĪBAS PROGRAMMU VADĪTĀJU - pozitīvu un uz radošiem izaicinājumiem gatavu, audzēkņus atbalstošu pedagogu.

 

Ņemot vērā skolas izaugsmi, meklējam papildspēkus radošam, vērtīgam un skaistam darbam, kas palīdzētu mums pilnveidot un dažādot Viesmīlības nozares mācību programmas.

 

Ja tevi aizrauj organizēšana, plānošana un radoša darbošanās aktīvu jauniešu sabiedrībā, tad Bulduru Dārzkopības vidusskola būs īstā vieta, kur īstenot drosmīgas un inovatīvas idejas!

 

Esam uz sadarbību vērsta pedagogu un nozares speciālistu komanda, kas izrādīs lielu atbalstu radošu ideju īstenošanai Ēdināšanas speciālistu, Viesnīcu apkalpošanas speciālistu un Ekotūrisma speciālistu sagatavošanā. 

 

Vakance 2018 WEB 680px  300px

Bulduru Dārzkopības vidusskolā mācās mērķtiecīgi un radoši jaunieši ar apbrīnojamu vēlmi apgūt savu profesiju vissmalkākajās niansēs!

 

Skolā pieejama moderna mācību virtuve un daudz radošu iespēju, kas palīdzētu pilnveidot darba vidē balstītu mācību īstenošanu! 

 

Viesmīlības nozares profesijas apmācības Bulduru Dārzkopības vidusskolā notiek cieši sadarbojoties ar dārzkopības un floristikas mākslas nozarēm, kas mācību plānošanas un īstenošanas procesu padara īpaši aizraujošu ar patiesi baudāmu rezultātu!

 

Augstu vērtēsim:

Augstāko izglītību pārtikas nozarē.

Prasmi vadīt komandu, veicinot sadarbību starp skolu un nozares speciālistiem.

Radošu un inovatīvu pieeju mācību programmu veidošanā un īstenošanā.

Priecāsimies par:

Izglītību un pieredzi pedagoģijā.

Atbalstošu komunikāciju ar jauniešiem mācību procesā un ārpusskolas dzīvē.

 

Vairāk informācijas var uzzināt, zvanot pa tālruni 26478484! 

CV un Motivācijas vēstuli (t.sk. nākotnes redzējums) gaidīsim līdz  25. maijam uz e pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

 

Bulduru Dārzkopības vidusskola

PRASMES AUGLĪGAI DZĪVEI! 

 

 

 

 

www.bulduri.lv, Powered by Joomla!