fbpx
Jaunumi

Ir aizvadīts ikgadējais skolas salidojums, ievērojot vairāk nekā 100 gadus senas tradīcijas!

BDV Mediju Centrs on 2019-06-03
1.jūnijā, sestdien, skolā ir nosvinēts atkalredzēšanās prieks ikgadējā Salidojumā 2019 ar devīzi “Te mēs esam vistuvāk”, kā allaž atklājot svinīgo ar skolas himnu “Nevis slinkojot un pūstot”,  personību celšanu godā, absolventu sasaukšanos u.c. bulduriešiem raksturīgām izdarībām.

Jo tieši te buldurieši iemācījās būt vistuvāk ziediem, zemei, darbam un pats galvenais – viens otram!

Salidojumā piedalījās aptuveni 200 absolventi – apskāvieni, prieka asaras un smiekli piepildīja skolu un ļāva esošajam skolas kolektīvam sajust, ka Bulduru Dārzkopības vidusskolas saime joprojām ir liela un stipra.

Salidojumu atklāja skolas valdes loceklis Rafaels Joffe, īpaši atzīmējot bulduriešu spēku, ko jūtam arī savā ikdienā. Viņš iepazīstināja klātesošos ar jauno skolas direktori Ievu Vincovsku, neslēpjot savu gandarījumu par to, ka viņa īsā laikā ir paspējusi paveikt daudz labu darbu, tādējādi stiprinot ticību skolas nākotnei.

R. Joffe: “Esiet sveicināti Bulduros – skolas salidojumā 2019 – ļoti īpašā gadā! Gadā, kurā svinam 30 gadu jubileju esošajai skolas ēkai un šai skatuvei, uz kuras ir aizvadīti daudzi kopīgi svētki un daudz runāts par skolas un nozares attīstību.

Šodien – skolas 110 gadskārtas priekšvakarā, kuru svinēsim nākamgad, mēs apzināmies, ka skolai nācies pārdzīvot dažādus laikus un tā vienmēr ir izdzīvojusi, galvenokārt, pateicoties tās stiprajai un lielajai saimei. Paldies jums visiem par to!

Šodien jūs visus vēlos iepriecināt un pateikt, ka no šī gada 1. septembra jaunieši un pedagogi uzsāks mācības izremontētās un atbilstoši aprīkotās telpās.

 1. stāvā savu darbību jaunajā mācību gadā uzsāks Augu audu kultūru laboratorija, kur jaunieši apgūs mūsdienu pasaulē pieprasītas prasmes – audzēt no slimībām brīvus augus!
 2. Tāpat skolā šobrīd tiek īstenoti dārzkopības nozarei nozīmīgi projekti.

Tūlīt uzsāksim:

 • aizsardzības līdzekļu testēšanu uz dažādiem augiem, to analīzi un datu apkopošanu nozares vajadzībām,
 • ieviest robotizētas dārza sistēmas, kas palīdzēs efektīvāk apsaimniekot skolai piederošās zemes,
 • dienesta viesnīcas fasādes siltināšanas un atjaunošanas darbus.
 1. Liels prieks par Eiropas līmeņa mācību programmas atklāšanu Arborista prasmju apguvei, kurai nupat esam iekārtojuši speciālas telpas kāpšanas tehnikas apguvei.

Lai mūsu un jūsu ceļš uz skolu nekad neaizaug”.

I. Vincovska iepazīstināja visus klātesošos ar aktualitātēm skolas dzīvē un mācībās, izsakot aicinājumu būt līdzās, un atgriezties skolā mācībspēku statusā, lai varētu savas profesionālās prasmes nodot nākamo jauno speciālistu sagatavošanā.

30 gadi esošajai skolas ēkai un slavenajam Svinību zāles gobelēnam “Papardes”.

Šogad svinējām 30 gadus skolas ēkai, kurā šobrīd notiek jauno speciālistu apmācība, atzīmējām arī speciāli Bulduru Dārzkopības vidusskolas Svinību zālei radītā gobelēna “Papardes” (māksliniece Iveta Vecenāne) 30-to gadskārtu. Tieši uz skatuves īpašajā jubilāru godināšanas krēslā ar gobelēnu fonā varēja nobildēties ikviens absolvents.

04 comments
 1. This post will help the internet users for creating new web site or even a
  blog from start to end.

 2. This post is in fact a fastidious one it helps new the web visitors, who are wishing for blogging.

 3. I need to to thank you for this fantastic read!!
  I certainly loved every bit of it. I’ve got you book marked to look at new stuff you post…

 4. Always a significant fan of linking to bloggers that I appreciate but really don’t get a whole lot of link appreciate from.

Post a comment

Share This