fbpx
Jaunumi

Ir aizvadīts ikgadējais skolas salidojums, ievērojot vairāk nekā 100 gadus senas tradīcijas!

BDV Mediju Centrs on 2019-06-03
1.jūnijā, sestdien, skolā ir nosvinēts atkalredzēšanās prieks ikgadējā Salidojumā 2019 ar devīzi “Te mēs esam vistuvāk”, kā allaž atklājot svinīgo ar skolas himnu “Nevis slinkojot un pūstot”,  personību celšanu godā, absolventu sasaukšanos u.c. bulduriešiem raksturīgām izdarībām.

Jo tieši te buldurieši iemācījās būt vistuvāk ziediem, zemei, darbam un pats galvenais – viens otram!

Salidojumā piedalījās aptuveni 200 absolventi – apskāvieni, prieka asaras un smiekli piepildīja skolu un ļāva esošajam skolas kolektīvam sajust, ka Bulduru Dārzkopības vidusskolas saime joprojām ir liela un stipra.

Salidojumu atklāja skolas valdes loceklis Rafaels Joffe, īpaši atzīmējot bulduriešu spēku, ko jūtam arī savā ikdienā. Viņš iepazīstināja klātesošos ar jauno skolas direktori Ievu Vincovsku, neslēpjot savu gandarījumu par to, ka viņa īsā laikā ir paspējusi paveikt daudz labu darbu, tādējādi stiprinot ticību skolas nākotnei.

R. Joffe: “Esiet sveicināti Bulduros – skolas salidojumā 2019 – ļoti īpašā gadā! Gadā, kurā svinam 30 gadu jubileju esošajai skolas ēkai un šai skatuvei, uz kuras ir aizvadīti daudzi kopīgi svētki un daudz runāts par skolas un nozares attīstību.

Šodien – skolas 110 gadskārtas priekšvakarā, kuru svinēsim nākamgad, mēs apzināmies, ka skolai nācies pārdzīvot dažādus laikus un tā vienmēr ir izdzīvojusi, galvenokārt, pateicoties tās stiprajai un lielajai saimei. Paldies jums visiem par to!

Šodien jūs visus vēlos iepriecināt un pateikt, ka no šī gada 1. septembra jaunieši un pedagogi uzsāks mācības izremontētās un atbilstoši aprīkotās telpās.

 1. stāvā savu darbību jaunajā mācību gadā uzsāks Augu audu kultūru laboratorija, kur jaunieši apgūs mūsdienu pasaulē pieprasītas prasmes – audzēt no slimībām brīvus augus!
 2. Tāpat skolā šobrīd tiek īstenoti dārzkopības nozarei nozīmīgi projekti.

Tūlīt uzsāksim:

 • aizsardzības līdzekļu testēšanu uz dažādiem augiem, to analīzi un datu apkopošanu nozares vajadzībām,
 • ieviest robotizētas dārza sistēmas, kas palīdzēs efektīvāk apsaimniekot skolai piederošās zemes,
 • dienesta viesnīcas fasādes siltināšanas un atjaunošanas darbus.
 1. Liels prieks par Eiropas līmeņa mācību programmas atklāšanu Arborista prasmju apguvei, kurai nupat esam iekārtojuši speciālas telpas kāpšanas tehnikas apguvei.

Lai mūsu un jūsu ceļš uz skolu nekad neaizaug”.

I. Vincovska iepazīstināja visus klātesošos ar aktualitātēm skolas dzīvē un mācībās, izsakot aicinājumu būt līdzās, un atgriezties skolā mācībspēku statusā, lai varētu savas profesionālās prasmes nodot nākamo jauno speciālistu sagatavošanā.

30 gadi esošajai skolas ēkai un slavenajam Svinību zāles gobelēnam “Papardes”.

Šogad svinējām 30 gadus skolas ēkai, kurā šobrīd notiek jauno speciālistu apmācība, atzīmējām arī speciāli Bulduru Dārzkopības vidusskolas Svinību zālei radītā gobelēna “Papardes” (māksliniece Iveta Vecenāne) 30-to gadskārtu. Tieši uz skatuves īpašajā jubilāru godināšanas krēslā ar gobelēnu fonā varēja nobildēties ikviens absolvents.

16 comments
 1. Wonderful story, reckoned we could combine a few unrelated data, nevertheless genuinely worth taking a look, whoa did one particular learn about Mid East has got extra problerms as well

 2. one of our guests not too long ago recommended the following website

 3. whoah this blog is fantastic i love studying your articles. Keep up the great work! You understand, many persons are hunting around for this information, you could help them greatly.

 4. check below, are some completely unrelated web-sites to ours, having said that, they may be most trustworthy sources that we use

 5. But wanna remark that you have a very nice website , I the style and design it really stands out.

 6. the time to study or visit the content material or sites we have linked to below the

 7. usually posts some incredibly fascinating stuff like this. If youre new to this site

 8. very nice publish, i certainly love this web site, carry on it

 9. What’s Happening i am new to this, I stumbled upon this I have found It absolutely helpful and it has helped me out loads. I hope to contribute & assist other users like its aided me. Great job.

 10. that will be the finish of this write-up. Right here youll come across some web sites that we think you will appreciate, just click the hyperlinks over

 11. Here is an excellent Blog You might Come across Interesting that we Encourage You

 12. just beneath, are quite a few entirely not associated internet sites to ours, nonetheless, they are surely worth going over

 13. please pay a visit to the web-sites we adhere to, which includes this one particular, as it represents our picks from the web

 14. Every when in a whilst we pick out blogs that we read. Listed beneath are the newest websites that we opt for

 15. just beneath, are numerous entirely not connected sites to ours, even so, they’re certainly really worth going over

 16. The information and facts mentioned in the post are a few of the most beneficial out there

Post a comment

Share This